.

Hieronder vind je een gedetailleerd overzicht van trainingsuren van de huidige week en de volgende week per dag. Je kan hier zien als er wijzigingen zijn in het trainingsprogramma.
BaskettrainingVrij voor basket Niet beschikbaar
MatchClinic

maandag 25 september 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30   U14SP      
18:30-19:00 U12-A U14SP U16MSP    
19:00-19:30 U12-A U16SP U16MSP    
19:30-20:00 U12-A U16SP U16MSP    
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

dinsdag 26 september 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00     U10-C    
18:00-18:30     U10-C    
18:30-19:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:00-19:30 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:30-20:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
20:00-20:30          
20:30-21:00 D-A D-B H-A    
21:00-21:30 D-A D-B H-A    
21:30-22:00 D-A D-B H-A    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

woensdag 27 september 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30     U16J-L    
17:30-18:00 U10-A U-8 U16J-L    
18:00-18:30 U10-A U-8 U10B/U16JL    
18:30-19:00 U10-A U-8 U10-B    
19:00-19:30 U14-P   U16M-L    
19:30-20:00 U14-P   U16M-L    
20:00-20:30 U14-P   U16M-L    
20:30-21:00 H-B/C   D-C    
21:00-21:30 H-B/C   D-C    
21:30-22:00 H-B/C   D-C    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

donderdag 28 september 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30   U12-A U12-B   U14J-L
18:30-19:00   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:00-19:30   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:30-20:00     U16J-P U14M-L  
20:00-20:30     U16J-P    
20:30-21:00   D-B U16J-P    
21:00-21:30 H-C D-B D-A VETS  
21:30-22:00 H-C D-B D-A VETS  
22:00-22:30 H-C   D-A    
22:30-23:00          

vrijdag 29 september 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30 U-8 U10-B/C U10-A    
17:30-18:00 U-8 U10-B/C U10-A   U16J-L
18:00-18:30 U12SP U10-B/C U14-P   U16J-L
18:30-19:00 U12SP   U14-P U16M-L U16J-L
19:00-19:30 U12SP   U14-P U16M-L  
19:30-20:00 H-B   H-A U16M-L  
20:00-20:30 H-B   H-A D-C  
20:30-21:00 H-B   H-A D-C  
21:00-21:30       D-C  
21:30-22:00       D-C  
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zaterdag 30 september 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zondag 1 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

maandag 2 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00 U12-A U16/14SP U16MSP    
19:00-19:30 U12-A U16/14SP U16MSP    
19:30-20:00 U12-A U16/14SP U16MSP    
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

dinsdag 3 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00     U10-C    
18:00-18:30     U10-C    
18:30-19:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:00-19:30 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:30-20:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
20:00-20:30          
20:30-21:00 D-A D-B H-A    
21:00-21:30 D-A D-B H-A    
21:30-22:00 D-A D-B H-A    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

woensdag 4 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30     U16J-L    
17:30-18:00 U10-A U-8 U16J-L    
18:00-18:30 U10-A U-8 U10B/U16JL    
18:30-19:00 U10-A U-8 U10-B    
19:00-19:30 U14-P   U16M-L    
19:30-20:00 U14-P   U16M-L    
20:00-20:30 U14-P   U16M-L    
20:30-21:00 H-B/C   D-C    
21:00-21:30 H-B/C   D-C    
21:30-22:00 H-B/C   D-C    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

donderdag 5 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30   U12-A U12-B   U14J-L
18:30-19:00   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:00-19:30   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:30-20:00     U16J-P U14M-L  
20:00-20:30     U16J-P    
20:30-21:00   D-B U16J-P    
21:00-21:30 H-C D-B D-A VETS  
21:30-22:00 H-C D-B D-A VETS  
22:00-22:30 H-C   D-A    
22:30-23:00          

vrijdag 6 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30 U-8 U10-B/C U10-A    
17:30-18:00 U-8 U10-B/C U10-A U16M-L U16J-L
18:00-18:30 U12SP U10-B/C U14-P U16M-L U16J-L
18:30-19:00 U12SP   U14-P U16M-L U16J-L
19:00-19:30 U12SP   U14-P    
19:30-20:00 H-B   H-A    
20:00-20:30 H-B   H-A    
20:30-21:00 H-B   H-A    
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zaterdag 7 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zondag 8 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

maandag 9 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00 U12-A U16/14SP U16MSP    
19:00-19:30 U12-A U16/14SP U16MSP    
19:30-20:00 U12-A U16/14SP U16MSP    
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

dinsdag 10 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00     U10-C    
18:00-18:30     U10-C    
18:30-19:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:00-19:30 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:30-20:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
20:00-20:30          
20:30-21:00 D-A D-B H-A    
21:00-21:30 D-A D-B H-A    
21:30-22:00 D-A D-B H-A    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

woensdag 11 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30     U16J-L    
17:30-18:00 U10-A U-8 U16J-L    
18:00-18:30 U10-A U-8 U10B/U16JL    
18:30-19:00 U10-A U-8 U10-B    
19:00-19:30 U14-P   U16M-L    
19:30-20:00 U14-P   U16M-L    
20:00-20:30 U14-P   U16M-L    
20:30-21:00 H-B/C   D-C    
21:00-21:30 H-B/C   D-C    
21:30-22:00 H-B/C   D-C    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

donderdag 12 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30   U12-A U12-B   U14J-L
18:30-19:00   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:00-19:30   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:30-20:00     U16J-P U14M-L  
20:00-20:30     U16J-P    
20:30-21:00   D-B U16J-P    
21:00-21:30 H-C D-B D-A VETS  
21:30-22:00 H-C D-B D-A VETS  
22:00-22:30 H-C   D-A    
22:30-23:00          

vrijdag 13 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30 U-8 U10-B/C U10-A    
17:30-18:00 U-8 U10-B/C U10-A   U16J-L
18:00-18:30 U12SP U10-B/C U14-P   U16J-L
18:30-19:00 U12SP   U14-P U16M-L U16J-L
19:00-19:30 U12SP   U14-P U16M-L  
19:30-20:00 H-B   H-A U16M-L  
20:00-20:30 H-B   H-A D-C  
20:30-21:00 H-B   H-A D-C  
21:00-21:30       D-C  
21:30-22:00       D-C  
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zaterdag 14 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zondag 15 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

maandag 16 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00 U12-A U16/14SP U16MSP    
19:00-19:30 U12-A U16/14SP U16MSP    
19:30-20:00 U12-A U16/14SP U16MSP    
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

dinsdag 17 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00     U10-C    
18:00-18:30     U10-C    
18:30-19:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:00-19:30 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:30-20:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
20:00-20:30          
20:30-21:00 D-A D-B H-A    
21:00-21:30 D-A D-B H-A    
21:30-22:00 D-A D-B H-A    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

woensdag 18 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30     U16J-L    
17:30-18:00 U10-A U-8 U16J-L    
18:00-18:30 U10-A U-8 U10B/U16JL    
18:30-19:00 U10-A U-8 U10-B    
19:00-19:30 U14-P   U16M-L    
19:30-20:00 U14-P   U16M-L    
20:00-20:30 U14-P   U16M-L    
20:30-21:00 H-B/C   D-C    
21:00-21:30 H-B/C   D-C    
21:30-22:00 H-B/C   D-C    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

donderdag 19 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30   U12-A U12-B   U14J-L
18:30-19:00   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:00-19:30   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:30-20:00     U16J-P U14M-L  
20:00-20:30     U16J-P    
20:30-21:00   D-B U16J-P    
21:00-21:30 H-C D-B D-A VETS  
21:30-22:00 H-C D-B D-A VETS  
22:00-22:30 H-C   D-A    
22:30-23:00          

vrijdag 20 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30 U-8 U10-B/C U10-A    
17:30-18:00 U-8 U10-B/C U10-A   U16J-L
18:00-18:30 U12SP U10-B/C U14-P   U16J-L
18:30-19:00 U12SP   U14-P U16M-L U16J-L
19:00-19:30 U12SP   U14-P U16M-L  
19:30-20:00 H-B   H-A U16M-L  
20:00-20:30 H-B   H-A D-C  
20:30-21:00 H-B   H-A D-C  
21:00-21:30       D-C  
21:30-22:00       D-C  
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zaterdag 21 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zondag 22 oktober 2017
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00