.

Hieronder vind je een gedetailleerd overzicht van trainingsuren van de huidige week en de volgende week per dag. Je kan hier zien als er wijzigingen zijn in het trainingsprogramma.
BaskettrainingVrij voor basket Niet beschikbaar
MatchClinic

maandag 23 april 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30     U14SP    
18:30-19:00 U12-A U16M U14SP    
19:00-19:30 U12-A U16M U16SP    
19:30-20:00 U12-A U16M U16SP    
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

dinsdag 24 april 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00     U10-C    
18:00-18:30     U10-C    
18:30-19:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:00-19:30 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:30-20:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
20:00-20:30          
20:30-21:00 D-A D-B H-A    
21:00-21:30 D-A D-B H-A    
21:30-22:00 D-A D-B H-A    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

woensdag 25 april 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30     U16J-L    
17:30-18:00 U10-A U-8 U16J-L    
18:00-18:30 U10-A U-8 U10B/U16JL    
18:30-19:00 U10-A U-8 U10-B    
19:00-19:30 U14-P   U16M-L    
19:30-20:00 U14-P   U16M-L    
20:00-20:30 U14-P   U16M-L    
20:30-21:00 H-B/C   D-C    
21:00-21:30 H-B/C   D-C    
21:30-22:00 H-B/C   D-C    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

donderdag 26 april 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30   U12-A U12-B   U14J-L
18:30-19:00   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:00-19:30   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:30-20:00     U16J-P U14M-L  
20:00-20:30     U16J-P    
20:30-21:00   D-B U16J-P    
21:00-21:30 H-C D-B D-A VETS  
21:30-22:00 H-C D-B D-A VETS  
22:00-22:30 H-C   D-A    
22:30-23:00          

vrijdag 27 april 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30 U-8 U10-B/C U10-A    
17:30-18:00 U-8 U10-B/C U10-A   U16J-L
18:00-18:30 U12SP U10-B/C U14-P   U16J-L
18:30-19:00 U12SP   U14-P U16M-L U16J-L
19:00-19:30 U12SP   U14-P U16M-L  
19:30-20:00 H-B   H-A U16M-L  
20:00-20:30 H-B   H-A D-C  
20:30-21:00 H-B   H-A D-C  
21:00-21:30       D-C  
21:30-22:00       D-C  
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zaterdag 28 april 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zondag 29 april 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

maandag 30 april 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30     U14SP    
18:30-19:00 U12-A U16M U14SP    
19:00-19:30 U12-A U16M U16SP    
19:30-20:00 U12-A U16M U16SP    
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

dinsdag 1 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00     U10-C    
18:00-18:30     U10-C    
18:30-19:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:00-19:30 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:30-20:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
20:00-20:30          
20:30-21:00 D-A D-B H-A    
21:00-21:30 D-A D-B H-A    
21:30-22:00 D-A D-B H-A    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

woensdag 2 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30     U16J-L    
17:30-18:00 U10-A U-8 U16J-L    
18:00-18:30 U10-A U-8 U10B/U16JL    
18:30-19:00 U10-A U-8 U10-B    
19:00-19:30 U14-P   U16M-L    
19:30-20:00 U14-P   U16M-L    
20:00-20:30 U14-P   U16M-L    
20:30-21:00 H-B/C   D-C    
21:00-21:30 H-B/C   D-C    
21:30-22:00 H-B/C   D-C    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

donderdag 3 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30   U12-A U12-B   U14J-L
18:30-19:00   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:00-19:30   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:30-20:00     U16J-P U14M-L  
20:00-20:30     U16J-P    
20:30-21:00   D-B U16J-P    
21:00-21:30 H-C D-B D-A VETS  
21:30-22:00 H-C D-B D-A VETS  
22:00-22:30 H-C   D-A    
22:30-23:00          

vrijdag 4 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30 U-8 U10-B/C U10-A    
17:30-18:00 U-8 U10-B/C U10-A   U16J-L
18:00-18:30 U12SP U10-B/C U14-P   U16J-L
18:30-19:00 U12SP   U14-P U16M-L U16J-L
19:00-19:30 U12SP   U14-P U16M-L  
19:30-20:00 H-B   H-A U16M-L  
20:00-20:30 H-B   H-A D-C  
20:30-21:00 H-B   H-A D-C  
21:00-21:30       D-C  
21:30-22:00       D-C  
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zaterdag 5 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zondag 6 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

maandag 7 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00 U12-A U16/14SP      
19:00-19:30 U12-A U16/14SP      
19:30-20:00 U12-A U16/14SP      
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

dinsdag 8 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00     U10-C    
18:00-18:30     U10-C    
18:30-19:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:00-19:30 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:30-20:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
20:00-20:30          
20:30-21:00 D-A D-B H-A    
21:00-21:30 D-A D-B H-A    
21:30-22:00 D-A D-B H-A    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

woensdag 9 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30     U16J-L    
17:30-18:00 U10-A U-8 U16J-L    
18:00-18:30 U10-A U-8 U10B/U16JL    
18:30-19:00 U10-A U-8 U10-B    
19:00-19:30 U14-P   U16M-L    
19:30-20:00 U14-P   U16M-L    
20:00-20:30 U14-P   U16M-L    
20:30-21:00 H-B/C   D-C    
21:00-21:30 H-B/C   D-C    
21:30-22:00 H-B/C   D-C    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

donderdag 10 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30   U12-A U12-B   U14J-L
18:30-19:00   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:00-19:30   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:30-20:00     U16J-P U14M-L  
20:00-20:30     U16J-P    
20:30-21:00   D-B U16J-P    
21:00-21:30 H-C D-B D-A VETS  
21:30-22:00 H-C D-B D-A VETS  
22:00-22:30 H-C   D-A    
22:30-23:00          

vrijdag 11 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30 U-8 U10-B/C U10-A    
17:30-18:00 U-8 U10-B/C U10-A   U16J-L
18:00-18:30 U12SP U10-B/C U14-P   U16J-L
18:30-19:00 U12SP   U14-P U16M-L U16J-L
19:00-19:30 U12SP   U14-P U16M-L  
19:30-20:00 H-B   H-A U16M-L  
20:00-20:30 H-B   H-A D-C  
20:30-21:00 H-B   H-A D-C  
21:00-21:30       D-C  
21:30-22:00       D-C  
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zaterdag 12 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zondag 13 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

maandag 14 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00 U12-A U16/14SP      
19:00-19:30 U12-A U16/14SP      
19:30-20:00 U12-A U16/14SP      
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

dinsdag 15 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00     U10-C    
18:00-18:30     U10-C    
18:30-19:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:00-19:30 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:30-20:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
20:00-20:30          
20:30-21:00 D-A D-B H-A    
21:00-21:30 D-A D-B H-A    
21:30-22:00 D-A D-B H-A    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

woensdag 16 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30     U16J-L    
17:30-18:00 U10-A U-8 U16J-L    
18:00-18:30 U10-A U-8 U10B/U16JL    
18:30-19:00 U10-A U-8 U10-B    
19:00-19:30 U14-P   U16M-L    
19:30-20:00 U14-P   U16M-L    
20:00-20:30 U14-P   U16M-L    
20:30-21:00 H-B/C   D-C    
21:00-21:30 H-B/C   D-C    
21:30-22:00 H-B/C   D-C    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

donderdag 17 mei 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30   U12-A U12-B   U14J-L
18:30-19:00   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:00-19:30   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:30-20:00     U16J-P U14M-L  
20:00-20:30     U16J-P    
20:30-21:00   D-B U16J-P    
21:00-21:30 H-C D-B D-A VETS  
21:30-22:00 H-C D-B D-A VETS  
22:00-22:30 H-C   D-A    
22:30-23:00