.

Hieronder vind je een gedetailleerd overzicht van trainingsuren van de huidige week en de volgende week per dag. Je kan hier zien als er wijzigingen zijn in het trainingsprogramma.
BaskettrainingVrij voor basket Niet beschikbaar
MatchClinic

maandag 15 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30     U14SP    
18:30-19:00 U12-A U16M U14SP    
19:00-19:30 U12-A U16M U16SP    
19:30-20:00 U12-A U16M U16SP    
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

dinsdag 16 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00     U10-C    
18:00-18:30     U10-C    
18:30-19:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:00-19:30 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:30-20:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
20:00-20:30          
20:30-21:00 D-A D-B H-A    
21:00-21:30 D-A D-B H-A    
21:30-22:00 D-A D-B H-A    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

woensdag 17 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30     U16J-L    
17:30-18:00 U10-A U-8 U16J-L    
18:00-18:30 U10-A U-8 U10B/U16JL    
18:30-19:00 U10-A U-8 U10-B    
19:00-19:30 U14-P   U16M-L    
19:30-20:00 U14-P   U16M-L    
20:00-20:30 U14-P   U16M-L    
20:30-21:00 H-B/C   D-C    
21:00-21:30 H-B/C   D-C    
21:30-22:00 H-B/C   D-C    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

donderdag 18 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30   U12-A U12-B   U14J-L
18:30-19:00   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:00-19:30   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:30-20:00     U16J-P U14M-L  
20:00-20:30     U16J-P    
20:30-21:00   D-B U16J-P    
21:00-21:30 H-C D-B D-A VETS  
21:30-22:00 H-C D-B D-A VETS  
22:00-22:30 H-C   D-A    
22:30-23:00          

vrijdag 19 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30 U-8 U10-B/C U10-A    
17:30-18:00 U-8 U10-B/C U10-A   U16J-L
18:00-18:30 U12SP U10-B/C U14-P   U16J-L
18:30-19:00 U12SP   U14-P U16M-L U16J-L
19:00-19:30 U12SP   U14-P U16M-L  
19:30-20:00 H-B   H-A U16M-L  
20:00-20:30 H-B   H-A D-C  
20:30-21:00 H-B   H-A D-C  
21:00-21:30       D-C  
21:30-22:00       D-C  
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zaterdag 20 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zondag 21 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

maandag 22 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30     U14SP    
18:30-19:00 U12-A U16M U14SP    
19:00-19:30 U12-A U16M U16SP    
19:30-20:00 U12-A U16M U16SP    
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

dinsdag 23 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00     U10-C    
18:00-18:30     U10-C    
18:30-19:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:00-19:30 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:30-20:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
20:00-20:30          
20:30-21:00 D-A D-B H-A    
21:00-21:30 D-A D-B H-A    
21:30-22:00 D-A D-B H-A    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

woensdag 24 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30     U16J-L    
17:30-18:00 U10-A U-8 U16J-L    
18:00-18:30 U10-A U-8 U10B/U16JL    
18:30-19:00 U10-A U-8 U10-B    
19:00-19:30 U14-P   U16M-L    
19:30-20:00 U14-P   U16M-L    
20:00-20:30 U14-P   U16M-L    
20:30-21:00 H-B/C   D-C    
21:00-21:30 H-B/C   D-C    
21:30-22:00 H-B/C   D-C    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

donderdag 25 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30   U12-A U12-B   U14J-L
18:30-19:00   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:00-19:30   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:30-20:00     U16J-P U14M-L  
20:00-20:30     U16J-P    
20:30-21:00   D-B U16J-P    
21:00-21:30 H-C D-B D-A VETS  
21:30-22:00 H-C D-B D-A VETS  
22:00-22:30 H-C   D-A    
22:30-23:00          

vrijdag 26 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30 U-8 U10-B/C U10-A    
17:30-18:00 U-8 U10-B/C U10-A   U16J-L
18:00-18:30 U12SP U10-B/C U14-P   U16J-L
18:30-19:00 U12SP   U14-P U16M-L U16J-L
19:00-19:30 U12SP   U14-P U16M-L  
19:30-20:00 H-B   H-A U16M-L  
20:00-20:30 H-B   H-A D-C  
20:30-21:00 H-B   H-A D-C  
21:00-21:30       D-C  
21:30-22:00       D-C  
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zaterdag 27 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zondag 28 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

maandag 29 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30     U14SP    
18:30-19:00 U12-A U16M U14SP    
19:00-19:30 U12-A U16M U16SP    
19:30-20:00 U12-A U16M U16SP    
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

dinsdag 30 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00     U10-C    
18:00-18:30     U10-C    
18:30-19:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:00-19:30 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:30-20:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
20:00-20:30          
20:30-21:00 D-A D-B H-A    
21:00-21:30 D-A D-B H-A    
21:30-22:00 D-A D-B H-A    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

woensdag 31 januari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30     U16J-L    
17:30-18:00 U10-A U-8 U16J-L    
18:00-18:30 U10-A U-8 U10B/U16JL    
18:30-19:00 U10-A U-8 U10-B    
19:00-19:30 U14-P   U16M-L    
19:30-20:00 U14-P   U16M-L    
20:00-20:30 U14-P   U16M-L    
20:30-21:00 H-B/C   D-C    
21:00-21:30 H-B/C   D-C    
21:30-22:00 H-B/C   D-C    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

donderdag 1 februari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30   U12-A U12-B   U14J-L
18:30-19:00   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:00-19:30   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:30-20:00     U16J-P U14M-L  
20:00-20:30     U16J-P    
20:30-21:00   D-B U16J-P    
21:00-21:30 H-C D-B D-A VETS  
21:30-22:00 H-C D-B D-A VETS  
22:00-22:30 H-C   D-A    
22:30-23:00          

vrijdag 2 februari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30 U-8 U10-B/C U10-A    
17:30-18:00 U-8 U10-B/C U10-A   U16J-L
18:00-18:30 U12SP U10-B/C U14-P   U16J-L
18:30-19:00 U12SP   U14-P U16M-L U16J-L
19:00-19:30 U12SP   U14-P U16M-L  
19:30-20:00 H-B   H-A U16M-L  
20:00-20:30 H-B   H-A D-C  
20:30-21:00 H-B   H-A D-C  
21:00-21:30       D-C  
21:30-22:00       D-C  
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zaterdag 3 februari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zondag 4 februari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

maandag 5 februari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30     U14SP    
18:30-19:00 U12-A U16M U14SP    
19:00-19:30 U12-A U16M U16SP    
19:30-20:00 U12-A U16M U16SP    
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

dinsdag 6 februari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00     U10-C    
18:00-18:30     U10-C    
18:30-19:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:00-19:30 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
19:30-20:00 U14L-M U16P-J U12-B   U14L-J
20:00-20:30          
20:30-21:00 D-A D-B H-A    
21:00-21:30 D-A D-B H-A    
21:30-22:00 D-A D-B H-A    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

woensdag 7 februari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30     U16J-L    
17:30-18:00 U10-A U-8 U16J-L    
18:00-18:30 U10-A U-8 U10B/U16JL    
18:30-19:00 U10-A U-8 U10-B    
19:00-19:30 U14-P   U16M-L    
19:30-20:00 U14-P   U16M-L    
20:00-20:30 U14-P   U16M-L    
20:30-21:00 H-B/C   D-C    
21:00-21:30 H-B/C   D-C    
21:30-22:00 H-B/C   D-C    
22:00-22:30          
22:30-23:00          

donderdag 8 februari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30   U12-A U12-B   U14J-L
18:30-19:00   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:00-19:30   U12-A U12-B U14M-L U14J-L
19:30-20:00     U16J-P U14M-L  
20:00-20:30     U16J-P    
20:30-21:00   D-B U16J-P    
21:00-21:30 H-C D-B D-A VETS  
21:30-22:00 H-C D-B D-A VETS  
22:00-22:30 H-C   D-A    
22:30-23:00          

vrijdag 9 februari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30 U-8 U10-B/C U10-A    
17:30-18:00 U-8 U10-B/C U10-A   U16J-L
18:00-18:30 U12SP U10-B/C U14-P   U16J-L
18:30-19:00 U12SP   U14-P U16M-L U16J-L
19:00-19:30 U12SP   U14-P U16M-L  
19:30-20:00 H-B   H-A U16M-L  
20:00-20:30 H-B   H-A D-C  
20:30-21:00 H-B   H-A D-C  
21:00-21:30       D-C  
21:30-22:00       D-C  
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zaterdag 10 februari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00          

zondag 11 februari 2018
  sh1 sh2 sh3 ohvm zolder
15:00-15:30          
15:30-16:00          
16:00-16:30          
16:30-17:00          
17:00-17:30          
17:30-18:00          
18:00-18:30          
18:30-19:00          
19:00-19:30          
19:30-20:00          
20:00-20:30          
20:30-21:00          
21:00-21:30          
21:30-22:00          
22:00-22:30          
22:30-23:00